Kategoriler

Hakkımızda

Fa Hosting Bilişim Hizmetleri eski adıyla FA Sunucum 2016 yılında başlayan sektör tecrübesiyle 4 yıllık bilgi ve tecrübe ile siz değerli kullanıcılarımıza uygun fiyatta kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İletişim

İzzetpaşa mah. Şehit Binbaşı Sabri Sokak NO:20/7 Elazığ/Merkez

Yakında

[email protected]

111111111

blog image

Merhabalar bu yazımda sizlere Teamspeak3 Sunucunuz için ip adresi yerine kısa isim(sunucu takma ismi ile giriş) seçeneği oluşturmayı göstereceğim.

Öncelikle www.myteamspeak.com web sitesine girin ( görselde bulunan yere)

Mehmed Gürbüz

Aktif bir Teamspeak3 hesabınız varsa mail ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz kayıt olmak içinse “REGİSTER” Kısmına tıklayarak bilgileri doldurup kayıt olabilirsiniz.

Giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki gibi ekran göreceksiniz bu ekranda “SERVER NİCKNAMES” Kısmına tıklayın.

servernick

sonrasında server nicknames kısmına girdiğinizde karşınıza aşağıdaki gibi eğer oluşturduysanız daha önce sunucu takma adlarınızı görebilirsiniz.

2servernck

Yeni Sunucu Takma adı (Server Nicknames) Oluşturmak istiyorsanız alt kısımda dikdörtgen içerisinde yer alan “ADD SERVER NİCKNAMES” Butonuna tıklayarak İP Kutusuna tıklayın sonrasında belirlediğiniz Sunucu ismini ve sunucuya bağlı olan İPv4 adresi (varsa İPv6 adresini) ve portunu boşluklara girerek oluşturun daha sonrasında sunucunuza oluşturduğunuz takma adıyla giriş yapabilirsiniz.

NOT: Giriş yapabilmeniz için Teamspeak3 Client Versiyonunuz minimum 3.1.6 sürümü olmalıdır bu versiyondan düşük bir sürüm kullanıyorsanız sürümünüzü yükseltmeniz gerekmektedir.

Leave A Comment